Spar tid og reduser manuell input av data ved å automatisere overføringen av ordre fra din nettbutikk til Tripletex. Sikre at du har nøyaktig og korrekte data, færre feil og dobbeltregistreringer, samt effektiv håndtering og kontroll av bestillinger og kundeinformasjon.
Når nye ordre blir laget i MyStore, blir de overført automatisk til Tripletex. Kunder matches på e-post, kundenummer, organisasjonsnummer, eller navn. Produkter matches på vareenhet (SKU) eller navn. Hvis kunder og produkter ikke eksisterer fra før, blir de opprettet i Tripletex.
Du kan velge å automatisk opprette fakturaer i Tripletex basert på ordrene som er overført fra MyStore. Du kan også legge til MVA og fraktkostnader på ordrene.